سایت ثبت نام وام ضروری بازنشستگان WWW.CSPF.IR

Download

سایت ثبت نام وام ضروری بازنشستگان WWW.CSPF.IR

تهران-مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد:ثبت نام وام ضروری بازنشستگان از فردا-یکشنبه- آغاز خواهد شد و تا بیستم مهرماه ادامه دارد.
سایت ثبت نام وام ضروری بازنشستگان WWW.CSPF.IR
ایراندخت عطاریان افزود: پرداخت وام ضروری به بازنشستگان با هدف حل بخشی از مشکلات معیشتی آنان انجام می گیرد و در این زمینه دولت اعتبار قابل توجهی را برای این امر اختصاص داده است.
وی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات بانکی به بازنشستگان کشوری مبتنی بر سیاست های حمایتی و منشور کاری وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی است، اضافه کرد: در دوره جدید فعالیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی براساس هدف گذاری ها و برنامه ریزی انجام شده، ماموریت های جدیدی برای صندوق بازنشستگی کشوری تعریف شده است.
وی تصریح کرد: قرار است بسته های حمایتی طراحی شود که خوشبختانه با حمایت دولت دهم، نخستین بسته حمایتی در قالب وام بانکی برای بازنشستگان کشوری آماده شده است که پرداخت آن پس از اتمام مراحل ثبت نام انجام خواهد شد.
مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری درباره نحوه پرداخت وام ضروری بازنشستگان کشوری گفت: با توجه به اعتبارات در نظر گرفته شده پیش بینی می شود، امسال ۱۲۰ هزار بازنشسته حائز شرایط بتوانند وام ضروری تا سقف یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را دریافت کنند.
به گفته وی، بازنشستگان کشوری از بیستم شهریور ماه می توانند با مراجعه به پایگاه صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی WWW.CSPF.IR برای دریافت وام ضروری ثبت نام کنند.
برچسب‌ها: , , , , ,

۲ دیدگاه برای “سایت ثبت نام وام ضروری بازنشستگان WWW.CSPF.IR”

  1. مصطفی توحیدی فر Says:

    باسلام وخسته نباشید*لطفافرم ثبت راداخل سایت بزنبد*وهمچنین نحوه ثبت نام را.

  2. admin Says:

    وارد سایت موردنظر بشید

دیدگاهی بنویسید